top of page
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İLK METAL YAZICI
Özyeğin üniversitesi.png

MX LAB

Özyeğin Üniversitesinde 

MX-LAB Türkiye'de ilk defa Özyeğin Üniversitesinde kullanılmaya başlandı.

Ekim 2022 ayı içinde kurulumu ve eğitimi tamamlanan MX-LAB'ın ülkemize ve Özyeğin Üniversitemize hayırlı olmasını diliyoruz.

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MX-LAB

Malzeme Bilimi ve Metalurji alanında devrim yaratan 3D Metal Yazıcı olan MX-LAB’ın transferi ile, ARGE amaçlı yeni alaşım geliştirme özelliği sayesinde özel malzeme araştırmaları ve prototipleme için bilim ve teknoloji alanında büyük bir kazanım sağlanmıştır.

 

KeyTek olarak; özgün projelerle ülkemiz sanayi ve teknolojisinin kalkınmasına bu teknolojiyle öncü olmak ve Türk sanayinin yüksek katma değer üretmesine, rekabet gücünün artırılmasına katkı sağlamış olmakla gurur duyuyoruz.

KEYTEK 
 Ekim  2022 tarihinde Özyeğin Üniversitesi MX-LAB kurulum ve eğitimlerine katıldı. 

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MX-LAB KURULUM
WhatsApp Image 2019-11-19 at 20.04.53.jp
55a7d4a5-a064-4d2d-9391-454d0971378b.jfi
8c424012-b97e-4cbb-94de-63a93190d507.jfi

KEYTEK 
 19-22 Kasım  2019 tarihleri arasında Frankfurt FORMNEXT Fuarında 
(InssTek ailesine yeni katılan MX-LAB)

DSC_6916.jpg
21.jpeg
9.jpeg

KEYTEK ailesi olarak;

 31 Ekim-3 Kasım  2018 tarihleri arasında düzenlenen SANTEK Fuarında göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz...

12.jpeg
18.jpeg
5.jpeg
santek.png

KeyTek, 31 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında Kocaeli Santek 2018 Fuarında.

KEYTEK ailesi olarak;
 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenen KONMAK Fuarında göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz...

KEYTEK 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında KONMAK Fuarında.

7DENİZ Haber de hakkımızda çıkan yazı: 
Denize yeni bir soluk: Keytek
Türkiye’den sonra Güney Kore’ye yelken açan KeyTek firması, geçtiğimiz günlerde de İskoç ‘’Monitor Systems Engineering’’ şirketi ile gemi ve petrol platformlarının sistemlerine ait bir kısım indikatör ürünlerinin Türkiye temsilciliğini almak üzere bir anlaşma sağladı. 
Keytek firması Genel Müdürü Haldun Ermin:
‘‘ Keytek, kuruluşundan günümüze kadar çok yol katetti. Endüstri 4.0 kapsamında denizcilik sektöründeki ileri teknoloji ürünlerinin pazarlama ve satışında önemli roller alıyoruz. Bir kısım yabancı tersanelerin 3D yazıcılar ile özellikle pervane üretiminde etkinlik sağladığını bildiğimiz için önceliğimizi 3D yazıcıların tersane kullanımına vererek, ülkemizdeki tersanelere katkı sağlamaya çalışmaktayız. Bu konuda dünyadaki en iyi 3D yazıcı markalarını üreten Güney Kore Insstek firmasıyla ortak çalışıyoruz. Diğer yandan İskoç Monitor Systems firmasıyla bir temsilcilik anlaşması imzaladık. İleri teknolojide imal edilmiş gemi yönetim, balast ve sintine izleme ve kontrol sistemleri de dahil olmak üzere çok sayıda sistem ve indikatörün pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütüyoruz.’’
Eski bir deniz subayı olan Genel Müdür Haldun Ermin, Keytek’in maksadının sadece ithal ürünlerin iç piyasada sunulması olmadığını söyleyerek: ‘‘Diğer bir amacımız ise bu sektördeki benzeri yerli ürünlerimizin dış pazarlamasını yapabilmek. Bunu ayrı bir proje olarak değerlendiriyoruz. Bu konuda istekli Türk firmalarıyla çalışmak en büyük arzumuz.’’ şeklindeki ifadesiyle orta ve uzun vadede Keytek firmasının hedeflerini, milli denizcilik sektörünün büyümesine paralel olacak tarzda koymaktadır.
7DENİZ

KEYTEK;
 19-23 Mart 2018 tarihleri arasında G.Kore InssTek, BIO3D, ROKIT ve MOMENT 3D Yazıcı üreticileri ile toplantılar yapmak ve anlaşma imzalamak üzere ziyaretlerde bulunmuştur. 

BIO3D Mühendisleri ile toplantı

BIO3D Mühendisleri ile bilgilendirme toplantısı

ROKIT ile görüşmeler ve anlaşma

InssTek ile görüşmeler ve anlaşma

bottom of page